Kosa-Pogoń

17 maja rozegraliśmy kolejny mecz ligowy a naszym przeciwnikiem był zespół Pogoni Grodzisk. W całym spotkaniu Kosa była zdecydowanie lepszą drużyną. Mecz mógł a nawet powinien zakończyć się znacznie wyższym zwycięstwem naszej drużyny. Jednak mimo wielu wyśmienitych sytuacji nie potrafiliśmy zdobyć kolejnych bramek i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:0. Choć gra Kosy mogła się podobać to mimo wszystko po raz kolejny nie zagraliśmy przez całe 70 minut na swoim wysokim poziomie. Mieliśmy kilka słabszych momentów co lepszy przeciwnik może wykorzystać i zamienić zdobyć w takich sytuacjach bramki. W całym spotkaniu popełniliśmy dwa błędy i Pogoń mogła zdobyć wtedy bramki. Oceniając cały mecz jednak uważam że zagraliśmy dobre spotkanie widać było że chłopakom chce się grać i gra w tym meczu sprawiała im radość w wielu sytuacjach nasi zawodnicy wręcz bawili się na boisku.

Bramki zdobyli:

Dziełak, Bawolik, Grzybiak.

Wystąpiliśmy w składzie: Kutniewski, Olesiński, Staros ( Nowak), Sawicki, Morawski ( Michalak), Turowiecki, Dziełak, Harasimiuk ( Milczarek), Grzybiak ( Świątek), Bawolik

Przed nami kolejne spotkanie tym razem z Semp Ursynów.