Obóz

Za nami obóz w Ciechanowie gdzie nasza drużyna przebywała od soboty 24 stycznia do soboty 31 stycznia. Całe zgrupowanie możemy uznać za bardzo udane. Miło było patrzeć jak wszyscy zawodnicy są zaangażowani w trening.

Na obozie przeprowadziliśmy kilka konkursów:

Najlepsi w turnieju Holenderskim – 1 miejsce Jakub Staros, 2 miejsce Jaś Jakubik i 3 miejsce Jurek Malicki.

Najlepsi w teście szybkościowym – 1 miejsce Filip Dziełak, 2 miejsce Marcin Bawolik, 3 miejsce Michał Harasimiuk.

Najlepsi w teście wydolnościowym – 1 miejsce Marcin Bawolik, 2 miejsce Jaś Jakubik, 3 miejsce Norbert

Najlepszy pokój – Jurek Malicki i Mateusz Kozłowski.

Najlepszy zawodnik obozu – Bartek Kutniewski.

Na obozie mieliśmy treningi na: basenie, siłowni, hali, boisku pełnowymiarowym ze sztuczną nawierzchnią oraz zajęcia teoretyczne.

Rozegraliśmy trzy gry kontrolne:

Kosa 14-0 Ciechanów – Mecz w trudnych warunkach przy ciągle padającym śniegu przez co boisko było również trudne do gry. Przewaga naszej drużyny w całym spotkaniu była ogromna. Mimo wyniku nie możemy być z siebie zadowoleni ponieważ nie wykorzystaliśmy około 20 stu procentowych sytuacji do strzelenia bramki i pudłowaliśmy w sytuacjach w których można powiedzieć nie da się spudłować.

Mecz był podzielony na dwie połowy po 35 min w pierwszej zagrali: Kuto, Szanko, Stary, Maciek, Jacek, Moro, Erwo, Felipe, Norbert, Bizon, Krzysiu.

W drugiej połowie zagrali: Kuto, Malin, Winek, Maciek, Koziołek, Ciesiel, Majki, Szymon, Olo, Puczo, Juro,

Kosa 6-1 Płońsk01

Mecz trwał dwa razy 35 min i wszyscy zawodnicy zagrali w tym samym wymiarze czasowym. Przewaga naszej drużyny nie podlegała dyskusji i tylko brak skuteczności sprawił, że mecz zakończył się takim wynikiem.

Skład: Szanko, Chmielu, Kazi, Kozioł, Winek, Puczo, Malin, Ciesiel, Majki, Szymon, Juro, Barry.

Kosa 3 – 1 Ciechanów rocznik 1998.

Zdecydowanie najlepszy nasz mecz na całym zgrupowaniu. Nasi zawodnicy zarówno z piłką jak i bez piłki prezentowali się wyśmienicie. Przeciwnicy ograniczali się do przeszkadzania naszym zawodnikom w grze. Utrzymanie się przy piłce na naszą korzyść to ponad 80 procent. Kultura gry również była wysoka. Przeciwnik miał w swoim składzie zawodników fizycznie przygotowanych bardzo dobrze. Szybcy, silni, dobrze zbudowani i wysocy jednak piłkarsko naszym piłkarzom rywal ustępował pod każdym względem dzięki czemu zdominowaliśmy dwa lata starszych rywali. Mam nadzieję, że forma z tego meczu i sposób gry zostanie z nami na długo i właśnie tak będziemy prezentować się w meczach ligowych.

Mecz trwał 2x35 min. My wystąpiliśmy w składzie: Kuto, Olo, Stary, Maciek, Jacek, Moro, Felipe, Norbert, Erwo, Krzysiu, Bizon a po przerwie weszli: Szanko i Juro. W meczu mieli wystąpić jeszcze Majki i Szymon jednak obaj stwierdzili, że po kontuzji jeszcze nie są gotowi pomóc drużynie w meczu z takim rywalem i wolą zagrać cały mecz z Płońskiem.

Już za tydzień zagramy kolejny bardzo trudny mecz. Tym razem zmierzymy się z seniorami z naszego klubu. Przeciwnik niezwykle wymagający mający w swoim składzie kilku dawnych młodzieżowych reprezentantów Polski oraz reprezentantów Mazowsza. Technicznie przeciwnicy stoją na dużo lepszym poziomie niż drużyna z Ciechanowa podobnie jak fizycznie. Jednak jeśli zagramy tak jak w meczu z Ciechanowem 1998 z wiarą we własne umiejętności i bez strachu to na pewno mecz będzie mógł się podobać. Spotkanie będzie trwało 2x45 min.

A na mecz powołani są następujący zawodnicy: Kuto, Olo, Stary ,Maciek, Jacek, Moro, Felipe, Norbert, Erwo, Krzysiu, Czarek, Szanko, Kapi, Majki, Szymon, Świątek, Puczo, Juro, Dziedzic.