Pierwsza Kolejka

W niedzielę ruszają rozgrywki ligowe. Z otwarciem naszego głównego boiska czekamy do ostatniego weekendu marca. Dlatego pierwszą kolejkę rozegramy na boisku neutralnym. W Sulejówku zagra najpierw Kosa z Bronią a potem Kosa z Raszynem.

Powołani zawodnicy na mecz z Bronią. Zbiórka godzina 10:00 w niedzielę w Sulejówku.

Bartek Kutniewski, Jakub Olesiński, Maciej Sawicki, Jakub Staros, Maciej Lubański, Patryk Morawski, Norbert Turowiecki, Filip Dziełak, Szymon Milczarek, Krzyś Świątek, Marcin Bawolik, Paweł Michalak, Kacper Nowak, Jaś Jakubik, Czarek Młynarczyk, Mateusz Czorniej, Mateusz Kozłowski plus jeśli będzie zdrowy Erwin Grzybiak. W meczu na pewno nie wystąpią Michał Harasimiuk i Jurek Malicki.

Powołani zawodnicy na mecz z Raszynem. Zbiórka godzina 12:30 w niedzielę w Sulejówku.

Adam Brzeski, Jakub Malinowski, Robert Baryła, Kacper Ciesielski, Kamil Puczkowski, Maciej Dzik, Mikołaj Winiarek, Bartek Kazubski, Tomasz Duczman, Czarek Szulik, Piotr Sojka, Janek Chmielewski, Maciej Cichocki plus zawodnicy z pierwszego meczu którzy nie wystąpią lub zagrają mniej niż pół meczu. W meczu nie mogą wystąpić: Adam Murphy - brak badań, Mateusz Gutkowski - chory, Kuba i Mateusz - nie zgłoszeni.