PROGRAM PARNERSKI Z AGENCJĄ PIŁKARSKĄ 90-msm

Miło nam poinformować, że KLUB MUKS KOSA KONSTANCIN i NIEMIECKA AGENCJA PIŁKARSKA 90 MINUTES SPORTMANAGEMENT rozpoczęły współpracę w zakresie szkolenia i promocji zawodników.
Agencja jest jedną z prężniej rozwijających się na rynku. W grupie juniorskiej opiekuje się ponad 30 młodymi zawodnikami w niemieckich klubach Bundesligi U17 i U19, w tym 4 POLAKAMI.
W pierwszej kolejności programem zostaną objęci chłopcy rocznika 2000 (nowo powstającej klasy piłkarskiej w LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM NR 1 imienia Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie o profilu rehabilitacja).
Mocno wierzymy, że współpraca i wzajemne zaufanie, którym obdarzyły się oba podmioty przyniosą bardzo dobre efekty i umożliwią rozwój naszym zawodnikom.