Autor:

Broń Radom

Utworzono:

07.06.2015

Ósmą wygraną w rozgrywkach a piatą z rzędu zaliczyli dzisiaj Ekstra Ligowcy trenera Krzoska, pokonując na wyjeździe drużynę Pogoni Grodzisk Maz. 4-0.Bardzo trudne warunki gry: potworny upał,bardzo twarde sztuczne boisko a drużyna jedzie,robi swoje i zadowolona wraca z delegacji. Brawo Panowie. Dzisiejsze zwycięstwo umacnia Nas na pozycji vicelidera, a jeżeli dziś Polonia nie wygra z Sempem,to rozgrywki zakończymy na 2 miejscu.

Udanie rozpoczął się ten mecz dla Broni00, bo już w 7 minucie Kuba Wojtysiak po zespołowej akcji wpisał sie na listę strzelców. Dalsze minuty to optyczna przewaga Broniarzy,gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy, dopiero ostatnie minuty były nieco bardziej wyrównane. W drugiej połowie nasi chłopcy dokonali dzieła zniszczenia. Najpierw niedługo po przerwie Wiktor Żurek podwyższył na 2-0 po akcji całej drużyny. Na 10 minut przed końcem solowa akcją popisał się Filip Krajewski mijając kilku zawodników i strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy. Festiwal strzelecki zakończył kilka chwil przed gwizdkiem sędziego Łukasz Hebda ustalając wynik na 4-0. Udanie zadebiutował w bramce Filip Wietrzyński bo z wyjazdu jak się przywozi "zero z tyłu" tzn; że się stanęło na wysokości zadania.Gratulacje

26 punktów już mamy,Czy ktoś się tego spodziewał przed wiosną?? Zbudowała się drużyna,która wychodząc na boisko ma jeden wspólny cel.Nikt nie wyłamuje się ze schematów działania na boisku aby go osiągnąć.Konsekwencja,wspólna,ciężka praca przez każde 70minut w każdym meczu przynosi wspaniałe efekty.BRAWO. Jak idzie to trzymamy to do końca.