Młodzik Radom Gospodarze

Utworzono:

21.03.2016

Pierwsze punkty !!!

W 2 kolejce rozgrywek Młodzik Radom znów był gospodarzem meczu. Tym razem przeciwnikiem była drużyna UKS „1” Węgrów. Radomianie odnieśli zasłużone zwycięstwo, a jego skromny rozmiar zawdzięczają tylko własnej nieskuteczności. W grze obydwu drużynom przeszkadzał dość mocny wiatr. W drugiej połowie był on sprzymierzeńcem Młodzika i właśnie wtedy zarysowała się duża przewaga gospodarzy. Efektem jej była jedyna bramka spotkania strzelona w 57 minucie przez Świtkę po dośrodkowaniu Kędziora.

Mecz nie był porywającym widowiskiem, jednak było widać poprawę w grze naszych chłopców, w stosunku do potyczki sprzed tygodnia z Orłem.

To pierwsze zwycięstwo odniesione od dawna w meczu ligowym, powinno na nowo pomóc uwierzyć Młodzikowi we własne umiejętności.