I i II kolejka którki opis

Mamy już za sobą dwie kolejki ligowe Ekstraligi.

Kosa 3-2 Broń

W tym meczu zagraliśmy niezłe zawody. Zawodnicy starali się grać sposobem jaki sobie zakładaliśmy i jaki wypracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Kultura gry naszej drużyny była na wysokim poziomie. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce i przez większość meczu to my prowadziliśmy grę. Cieszy postawa wszystkich zawodników.

Bramki strzelili: Świątek, Bawolik i Milczarek

Asysty: Dziełak,

wystąpiliśmy w składzie: Kutniewski, Olesiński, Staros, Sawicki, Lubański, Morawski, Świątek (Jakubik), Dziełak, Milczarek ( Michalak), Turowiecki, Bawolik.

Drugie spotkanie rozegraliśmy w Grodzisku z tamtejszą Pogonią. Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Nie graliśmy tego co przed tygodniem. Możemy usprawiedliwiać się źle dobranymi butami, chorobami, wyjazdami zagranicznymi, brakami w ograniu przez ostatni tydzień spowodowanymi chorobami ale po prostu ten mecz nam nie wyszedł. Tylko kilka zagrań mogło się podobać. Jednak zespół poznaje się wtedy kiedy nie idzie. W poprzednim sezonie w kilku meczach graliśmy pięknie, jak chociażby mecze na Kosie z Legią czy Polonią a punktów nie było. Dziś zagraliśmy słabiej jednak ważne, że wracamy z punktami do Konstancina. Mimo, że mecz nie stał na wysokim poziomie nie będę oceniał drużyny Pogoni. Nie wiem czy zawsze tak grają,  jednak moim zdaniem spotkanie było mało urodziwe. Największą porażką  dzisiejszego dnia był jednak sędzia, który podjął wiele błędnych decyzji i sprawił, że mecz był jeszcze słabszy. Nie rozumiem jak można pokazać rzut rożny którego nie było, z którego tracimy bramkę i dostajemy czerwoną kartkę:) Po stracie bramki nasz zawodnik wyciąga piłkę z siatki, bierze ją w ręce, dopada go kilku zawodników z Pogoni i szarpią naszego zawodnika. Wyrywają mu piłkę po czym nasz zawodnik dostaje czerwoną kartę. Nie rozumiem jak to możliwe ??? Mam nadzieję, że uda nam się otrzymać zapis wideo od drużyny z Grodziska aby wyjaśnić sytuację z czerwoną kartką bo jak dla mnie nasz zawodnik nie powinien otrzymać w tej sytuacji żadnej kary.

Taka moja prośba do moich zawodników. Dbajmy o swoje zdrowie, proszę aby na mecze zabierać minimum zawsze lanki i turfy a jak ktoś ma to jeszcze mixy lub wkręty, tak aby zawsze być przygotowanym. Bo przyjdzie nam grać na różnych boiskach. Jak wiecie u nas plac też pozostawia wiele do życzenia. Tak samo dbajmy o swoje zdrowie bo ciągle ktoś choruje, w tym momencie ja:)

Bramki strzelili: Milczarek, Bawolik

Asysty: Harasimiuk

Zagraliśmy w składzie: Kutniewski, Jakubik, Staros, Sawicki ( 55m czerwona kartka), Lubański, Olesiński, Milczarek, Świątek ( 35 min Harasimiuk), Dziełak, Turowiecki, Bawolik.