Gry kontrolne

Cały czas poszukujemy osoby chętnej do prowadzenia naszej strony internetowej:) Osoby, które chciałby spróbować proszone są o kontakt.

W dniu 23 listopada rozegraliśmy grę kontrolną z drużyną OKS Start Otwock. Ze Startem mieliśmy w Mazowieckiej lidze ciężkie przeprawy choć zawsze wygrywaliśmy to przeciwnicy dawali nam się mocno weznaki.

Tym razem nasz zespół został podzielony na dwa 11 osobowe zespoły. Obie drużyny zagrały po pół meczu będąc od przeciwników zespołem zdecydowanie lepszym i tak naprawdę wynik 8-0 to najmniejszy wymiar kary. Po 35 minutach meczu wygrywaliśmy już 6:0 a po przerwie dołożyliśmy kolejne dwa trafienia.

Po meczu z Otowckiem rozegraliśmy jeszcze 35 minut gry wewnętrznej między dwiema naszymi jedenastkami. Mecz był już bardziej wyrównany niż spotkanie ze Startem.

Pierwszy sprawdzian po lidze za nami. Za tydzień czeka nas mecz z UMKS Piaseczno a po tem przerwa z grami kontrolnymi aż do nowego roku.  W dzisiejszym spotkaniu w składzie naszej drużyny grało 5 nowych zawodników. Wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony. W meczu z Piasecznem najprawdopodobniej sprawdzimy dwóch kolejnych zawodników.  W spotkaniu z Otwockiem szansę otrzymało też kilku zawodników z drugiej drużyny którzy zarówno w lidze jak i dzisiejszej grze kontrolnej nie zawiedli.